Google News

גישה חדשנית לחדשות

Google News אוסף ידיעות חדשות מיותר מ- 4,500 מקורות חדשות באנגלית ברחבי העולם ומארגן אותן אוטומטית כדי להציג את החדשות הרלוונטיות ביותר תחילה. הנושאים מעודכנים מדי 15 דקות, כך שסביר שתראה ידיעות חדשות בכל פעם שתבדוק את הדף. אתה בוחר בפריט המעניין אותך ולאחר מכן עובר ישירות לאתר שפרסם את הדיווח שברצונך לקרוא.

Google News הוא שירות חדשות יוצא דופן לחלוטין כיוון שהתוצאות שלנו מלוקטות באמצעות אלגוריתמים של מחשב בלבד, ללא התערבות אנושית. כתוצאה מכך, מקורות החדשות נבחרים ללא התייחסות להשקפה פוליטית או אידיאולוגית, ומאפשרים לך לראות כיצד ארגוני חדשות שונים מדווחים על אותה ידיעה. מגוון זה של נקודות מבט וגישות הינו ייחודי בין אתרי החדשות המקוונים, ואנו סבורים כי הוא חיוני כדי לסייע לך להישאר מעודכן בנושאים החשובים ביותר לך.

נמשיך לשפר את Google News על-ידי הוספת מקורות ושיפור האלגוריתמים שלנו, ונשמח להיעזר במשוב שלך. שלח לנו את רעיונותיך והצעותיך.

תכונות

חדשות מותאמות אישית: באפשרותך לבנות גרסה מותאמת אישית של Google News ולשתף אותה עם אחרים. חדשות מותאמות אישית מאפשרות לך ליצור מקטעים משלך בדף השער של Google News, כגון טכנולוגיה, נבחרות ספורט או בידור בשער של Google News, ולהתמקד בהם. בנוסף, באפשרותך לארגן מחדש את המקטעים ולבחור אילו מהם להציג על-ידי ערבוב והתאמה של כל המקטעים מתוך 35 מהדורות אזוריות של Google News מכל רחבי העולם.

מעקב אחרי היסטוריית ידיעה: באפשרותך לעקוב אחרי היסטוריה של נושא או לנטר ידיעה בעת התהוותה על-ידי לחיצה על האפשרות "ידיעה לפי תאריך" בתוצאות החיפוש.

חיפוש ספציפי לארץ: לעיתים, תרצה נקודת השקפה של ארץ מסוימת בנושא חשוב. אפשרויות החיפוש המתקדמות שלנו מאפשרות לחפש במקורות ארץ מסוימת.

חיפוש ספציפי למקור: אנו מנסים תמיד להציג נקודות השקפה מרובות ביחס לנושא, אבל מה אם , לדוגמה, ברצונך דווקא למצוא מאמר שראית לפני מספר ימים ב- CNN? אפשרויות החיפוש המתקדמות שלנו מאפשרות להגביל את החיפוש למקורות חדשות ספציפיים.

שאלות נפוצות

 1. כיצד תחליט אילו ידיעות מתפרסמות בדף הבית של Google News?
 2. מהי תקופת הזמן שבה ניתן לחפש אחורה בGoogle News?
 3. כיצד פועלת טכנולוגיית הקיבוץ?
 4. ואם ברצוני לראות חדשות נוספות על הארץ שלי?
 1. כיצד תחליט אילו ידיעות מתפרסמות באתר הבית של Google News?

  בGoogle News אין עורכים אנושיים הבוחרים ידיעות או מחליטים אילו מהן יקבלו מקום בראש הדף. הכותרות שלנו נבחרות באמצעות אלגוריתמים של מחשב, בהתבסס על גורמים הכוללים את התדירות ואת סוגי האתרים שבהם ידיעה מופיעה בצורה מקוונת. הדבר נעשה בהתאם למסורת החיפוש באינטרנט של Google, הנסמכת במידה רבה על שיפוט קיבוצי של מפרסמים מקוונים כדי לקבוע אילו אתרים מציעים את המידע החשוב והרלוונטי ביותר. באופן דומה, Google News נסמך על השיפוט המערכתי של ארגוני חדשות מקוונים כדי לקבוע אילו ידיעות ראויות להכללה ולפרסום בדף הבית של Google News.

 2. מהי תקופת הזמן שבה ניתן לחפש לאחור בGoogle News?

  Google News כולל מאמרים שהופיעו במהלך 30 הימים האחרונים.

 3. כיצד פועלת טכנולוגיית הקיבוץ?

  טכנולוגיית הקיבוץ שלנו בודקת מספר רב של אפשרויות נתונים עבור כל מאמר המתפרסם במקורות של Google News, כולל הכותרות, הטקסט ומועד הפרסום . לאחר מכן, אנו משתמשים באלגוריתמים של קיבוץ באשכולות כדי לזהות מאמרים הקשורים זה לזה במידה רבה לדעתנו. אנו פועלים בהתמדה כדי לשפר טכנולוגיית קיבוץ זו והמשוב שלך יכול לסייע לנו לזהות תחומים שדורשים שיפור.

 4. ואם ברצוני לראות חדשות נוספות על הארץ שלי?

  Google News זמינה במספר גרסאות, כאשר כל גרסה מותאמת לקהל אזורי שונה בעולם. אם הגרסה שאתה קורא אינה מתאימה לך, עיין ברשימה הבאה למציאת הגרסה המתאימה עבורך. אם טרם כללנו את האזור שאתה מחפש, אנא ספר לנו. בדוק שוב מאוחר יותר. ברצוננו להציע את Google News לכל המשתמשים שלנו, לפיכך תוכל לצפות לתוספות חדשות עם הזמן.

  Argentina - Australia - België - Belgique - Brasil - Canada English - Canada Français - Chile - Colombia - Cuba - Deutschland - España - Estados Unidos - France - India - Ireland - Italia - México - Nederland - New Zealand - Österreich - Perú - Portugal - Schweiz - South Africa - Suisse - U.K. - U.S. - Venezuela - 中国版 (China) - 香港版 (Hong Kong) - 日本 (Japan) - 한국 (Korea) - 台灣版 (Taiwan) - ישראל (Israel)